facebook
 
Menu główne

Menu tematyczne

Archiwum

Ciekawe linki

WALNE ZEBRANIE 2-10-2019

  2019-09-22 00:00:00  Eugeniusz Lisiecki      

    Szanowni Państwo z wielką radością informuję, że projekt fotowoltaiczny realizowany w partnerstwie z Gminą Miastko i MTG otrzymał dofinansowanie w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego dla Woj. Pomorskiego w kwocie ok. 9 mln. zł. Dofinansowanie obejmuje 259 instalacji PV dla indywidualnych gospodarstw domowych oraz 16 pomp ciepła i osiem instalacji dla budynków użyteczności publicznej. Poziom dopłat 82,6% do każdej z instalacji. Co oznacza że każdy beneficjent z własnej kieszeni wyłoży ok. 20% środków własnych.
Informuję, że 02 pażdziernika 2019 r. w sali kinowej MGOK Miastko o godz. 17.00
odbędzie się Nadzwyczajne Zebranie Członków i sympatyków MTG a w szczególności uczestników Programu, na którym Zarząd przedstawi plan na realizację projektu oraz przekaże każdemu beneficjentowi kosztorys wykonawczy wraz z kwotą wkładu własnego który trzeba będzie uzupełnić (uwzględniając wcześniejszą 1 tysiąc złotową zaliczkę) na wskazane konto do dnia 12-pażdziernika 2019 r. Jest to o tyle istotne, że do 15-10-2019 roku musimy przedstawić dla Urzędu Marszałkowskiego dokument potwierdzający zebranie wkładu własnego na realizację projektu. 
   Za pomoc w przekazaniu informacji w lokalnych Mediach Publicznych w imieniu Zarządu MTG i uczestników projektu bardzo serdecznie Dziękujemy.
 
Aleksander Szopa
Prezes Zarządu MTG 

Email adresata:
Nadawca:
Twój adres email::
przepisz kod z obrazka:
Copyright by www.mtg.miastko.pl.